ادمین

ادمین

با مجوز رسمی فدراسیون ورزشهای رزمی، سبک هاپکیدو GHA با مدیریت جعفر نوایی، استاز فنی و آزمون دان ۱ الی ۴ خود را بصورت آنلاین و آفلاین در مورخه ۱ اسفند ماه ۱۳۹۹ در آکادمی مرکزی این رشته در شهرستان آمل برگزار می نماید .در این دوره که در دو بخش آقایان و بانوان بصورت مجزا برگزار میگردد از استانهای مازندران .گیلان .تهران . البرز. خوزستان . آذربایجان شرقی . آذربایجان غربی . خراسان رضوی . خراسان جنوبی و کرمان حضور دارند.

دیدار رسمی استاد ارشد جعفر نوایی بهمراه سرهنگ یداللهی نائب رئیس و مهندس جعفری دبیر سبک با یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمنهای ورزشهای رزمی در محل فدراسیون برگزار گردید و در پایان برای پنجمین سال پیاپی حکم انتصاب استاد نوایی به عنوان رئیس هاپکیدوGHA ایران به ایشان اهدا گردید. در این جلسه مهندس بهتری از عملکرد گذشته سبک ابراز خرسندی کرده و اعلام حمایت همه جانبه از سبک را اعلام نموده است.

استاد ارشد جعفر نوایی با جناب سرهنگ حسنقلی پور فرمانده جدید یگان ویژه مازندران دیدار کردند. در آین دیدار که سروان منوچهری مسئول تربیت بدنی یگان نیز حضور داشتند عملکرد مشترک با سبک هاپکیدو در برنامه های آموزشی و تلویزیونی و مراسمات هفته ناجا از سال ۹۳ تاکنون مورد بررسی قرار گرفت و گزارش عملکرد تصویری آن نیز در اختیار ایشان قرار گرفت. فرمانده محترم یگان نیز از عملکرد مشترک قدرتمند ۶ سال گذشته تقدیر و با توجه به شناخت و آگاهی از عملکرد درخشان سبک در سطح ملی و بین المللی و ارتقا سطح آمادگی جوانان این مرز و بوم ابراز خرسندی نمودند.

اولین دوره مسابقات دفاع شخصی و تونفا آنلاین فرماندهی انتظامی استان مازندران به همت تربیت بدنی و سروان اسماعیلی مسئول کمیته دفاع شخصی انتظامی استان، جهت حفظ اقتدار و آمادگی پرسنل انتطامی در سطح شهرستاتهای استان مازندران در سالن کنفرانس ستاد فرماندهی برگزار گردید. استاد جعفر نوایی داور بین المللی هاپکیدو. ، سروان سعید اسماعیلی داور درجه ۱ دفاع شخصی . سروان علی سراج داور درجه ۱ جودو و بهادر طالبی داور درجه ۱ کاراته این مسابقات را قضاوت کردند. در پایان در بین ۱۸ تیم شرکت کننده تیم فرماندهی انتظامی آمل با حضور سرگرد رمضانی و سرگرد توانگر ورزشکاران هاپکیدوGHAبا مربیگری استاد جعفر نوایی اول . تیم رامسر دوم و تیم ساری مقام سوم را بدست آوردند.

 

دیدار ویژه استاد ارشد جعفر نوایی با دکتر نیک بین رئیس کل حوزه وزارتی در وزارت ورزش و جوانان دیدار نمودند در این دیدار که در وزارت ورزش و جوانان انجام گردید . استاد نوایی عملکرد سبک در ایران و جهان و برنامه های آینده سبک را برای دکتر نیک بین تشریح کردند.

دیدار رسمی استاد ارشد جعفر نوایی با سرهنگ ادهمی مسئول تربیت بدنی فرماندهی انتظامی مازندران و سروان اسماعیلی کارشناس ورزشی و رئیس کمیته دفاع شخصی انتظامی مازندران این دیدار جهت بررسی عملکرد مشترک سبک و تربیت بدنی انتظامی مازندران در سال ۹۸ و همچنین برنامه های پیش رو در سال ۹۹ برگزار گردید.استاد نوایی و سبک هاپکیدو از سال ۱۳۸۷ تا کنون با انتظامی مازندران همکاری مشترک دارد.

استاد زانیاز نقده نماینده سبک در استان آذربایجان غربی

 

با توجه به دعوت استاد بهنام امیراحمدی نماینده سبک در استان تهران جعفر نوایی مسئول هاپکیدوGHA کشور از باشگاههای استان بازدید نمود. در این دیدار علاوه بر بررسی وضعیت فنی هنرجویان این رشته در تهران ، به ارائه روشهای نوین تدریس به مربیان و تکنیکهای استاندارد جهانی به هنرجویان پرداختند.

بمناسبت گرامیداشت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی مسابقات قهرمانی باشگاههای شهرستان آمل با حضور ۱۰ تیم در آکادمی مرکزی برگزار گردید

البرز

26 بهمن, 1398

فرزاد فرجامی نماینده سبک در استان البرز

 

خانم خدیجه صفری مسئول امور بانوان استان البرز

 

زهرا کریمی مسئول امور بانوان غرب استان البرز

 

الهام احمدی مسئول امور بانوان شرق البرز

گالری پست

دیدار رسمی استاد جعفر نوایی با یوسف بهتری رییس فدراسیون انجمن های ورزشی رزمی

دیدار استاد ارشد جعفر نوایی با سرهنگ حسنقلی پور

قهرمانی انتظامی امل با مربیگری استاد جعفر نوایی

دیدار رسمی استاد ارشد جعفر نوایی با دکتر نیک بین

دیدار رسمی استاد ارشد جعفر نوایی با سرهنگ ادهمی

جعفر نوایی مسئول هاپکیدوGHA کشور از بعضی  باشگاههای تهران بازدید نمود

مسابقات قهرمانی باشگاه های شهرستان آمل

جلسه تخصصی مسئولین روابط عمومی و کمیته آزمون سبک

مسابقات باشگاه های هاپکیدو gha به مناسبت دهه فجر

پلیس کشور نپال از استاد نوایی تقدیر کرد

تدریس هاپکیدو کاران کشور نپال توسط هد مستر جعفر نوایی

افتتاحیه اولین سمینار بین المللی هنرهای رزمی هاپکیدو GHA در کشور نپال

ورود هد مستر جعفر نوایی به کشور نپال جهت حضور در سمینار بین المللی

افتخاری دیگر برای ورزش هاپکیدو کشور

سمینار فنی هاپکیدو GHA با حضور استاد بزرگ هی کوان لی در آمریکا